13 жовтня, 15:00

Василь Француз - "Прикарпаття" - 21.10

Микола Квасний - "Прикарпаття" - 21.10

Інгулець - Авангард. Текстова онлайн-трансляція

Клікайте на картинку, щоб оновити трансляцію

90+3'. Головний Арбітр зустрічі дає фінальний свисток! Перемагаємо в першому матчі сезону!!! Інгулець - Авангард 2-4! Голи у складі нашої команди забили Олексій Лобов, Ігор Кирієнко, Дмитро Задерецький і Єгор Демченко! Вітаємо команду і всіх уболівальників Авангарду з перемогою!

72' Гол! Ще один неймовірний гол забиває Єгор Демченко! 2-4 в нашу користь на 70 хвилині!

69' 3 Заміни у складі Авангарду. Замість Віталія Собко, Дмитра Скоблова і Дмитра Задерецького на поле вийшли Максим Воробей, Єгор Демченко і Михайло Удод.

59' Заміна у складі Інгульця. Замість Олекснадра Запорожця на поле виходить Олександр Козак.

52' ГООООООЛ!!!  Дмитро Задерецький відзначився вже в першому матчі за Авангард! Неймовірним ударом лівою ногою Дмитро відправляє м'яч в правий кут воріт Інгульця! 2-3 на нашу користь!

49'  Гол! Знову дуже швидко відіграється Інгулець. Олександр Акименко красиво розвернувшись завдав точного удару по нашим воротам .... 2-2.

46' Гооооол!!! Кірієнко забиває ударом у кут воріт красиво прибравши захисника після передачі Дмитра Задерецького! Авангард знову попереду! 1-2!

46' Арбітр дае свисток на другу половину зустрічі. Команди виходять без змін у складах.

45' Арбітр дає свисток на перерву. 1-1 після 1 тайму.

40' Поки що без небезпеки біля обох воріт.

34' Скоблов пробиває вище воріт Інгульця.

30' Ще один небеспечний момент біля наших воріт, Акимекно з близької відстані пробив по воротам, які врятував Артур Денчук.

26' Небезпечний момент біля воріт Авангарду, Коваленко після розрізної передачи Мішуренко не влучив по воротам.

24' Після порушення правил гравець Інгульцу отримує жовту картку. Авангард виконає штрафний удар.

19' Гол. Після прострілу Мішуренко м'яч залітає у наші ворота від ноги Романа Мірошника... 1-1

17' Гооооол! 0-1!Авангард відкриває рахунок, забив Олексій Лобов ударом головою після подачі з кутового Дмитра Скоблова.

15' Боротьба у середній лінії на протязі декількох хвилин.

9' Офсайд у Олександра Акименко.

7' Небезпечний момент біля воріт Авангарду, гравець Інгульцу пробив вище воріт після подачі зі штрафного.

2' Авангард грає у зеленій формі, Інгулець у чорно-жовтій.

1' Головний арбітр матчу дає стартовий свисток. Авангард починає гру з центру поля.

Склади команд:

Авангард: 75. Артур Денчук(В), 7.Олексій Моісеєнко, 3. Роман Мірошник, 55. Олексій Лобов, 29. Владислав Ємець, 23. Михайло Шершень, 77. Микита Полюлях, 20. Дмитро Задерецький, 21. Дмитро Скоблов, 10. Віталій Собко(К), 57. Ігор Кірієнко.

Запасні: 12. Микита Савченко, 18. Максим Воробей, 19.Юрій Сеницький, 6. Олександр Лучик, 17. Єгор Демченко,  8. Олександр Іващенко, 49. Михайло Удод.

Головний тренер – Олександр Косевич.

Інгулець: 33. Геннадій Ганєв(В), 3. Роман Гончаренко, 5. Євген Запорожець, 9. Олександр Мішуренко, 10. Вячеслав Піднебенной, 13. Ілля Коваленко, 21. Олександр Акименко, 23. Олександр Кучеренко, 39. Денис Балан, 80. Владислав Лупашко(К), 89 Олег Синьогуб.

Запасні: 1. Антон Ситников, 4. Ігор Солдат, 8. Владислав Клименко, 17. Станіслав Передистий, 20. Артем Козлов, 25. Олесандр Козак, 99. Каміль Хучбаров

Головний тренер - Сергій Лавриненко.

Добрий вечір, шановні вболівальники краматорського Авангарду! Ми розпочинаємо пряму текстову трансляцію матчу 1-го туру Чемпіонату України серед команд Першої ліги сезону 2018/19 між Інгульцем та Авангардом, яка пройде на стадіоні "Інгулець" у смт Петровому. Початок зустрічі о 18:00.

20 жовтня, 13:00
Стадіон "Прапор"
Краматорськ

.jpg

"Балкани"

(с. Зоря)

П'ятниця, 19 жовтня

Миколаїв - Суми

Субота, 20 жовтня

Авангард -Балкани

Колос - Дніпро-1

Гірник-Спорт - Агробізнес

Зірка - Металіст 1925

Неділя, 14 жовтня

Рух - Волинь

Прикарпаття - Оболонь-Бровар

«Авангард» у жовтні

13.10.2018 Зірка - Авангард 1-5

На сайте bukmekerskie-kontory.bet winline.