Прикарпаття - Авангард. Текстова онлайн трансляція - Официальный сайт ФК "Авангард" Краматорск

18 серпня, 18:00
Cтадіон "Колос", с. Ковалівка
Київська обл.

"Колос"

(Ковалівка)

Голи:

Ільїн, 9

Бондаренко, 18

Голи:

Демченко, 25

Бараннік, 39

П'ятниця, 17 серпня

Миколаїв - Прикарпаття 1-0

Субота, 18 серпня

Колос - Авангард 2-2

Рух - Інгулець 0-1

Гірник-Спорт - Балкани 1-0

Зірка - Кобра (матч скасовано)

Металіст 1925 - Оболонь-Бровар 0-1

Агробізнес - Дніпро-1 0-1

Волинь - Суми 3-0

Олег Синиця - "Металіст 1925" - 4

Вадим Яворський - "Суми" - 3

Дмитро Козьбан - "Волинь" - 3

Віталій Гавриш - "Колос" - 2

Олексій Лобов - "Авангард" - 2

Дмитро Сула - "Металіст 1925" - 2

Микола Златов - "Балкани" - 2

Володимир Лисенко - "Колос" - 2

Ростислав Тарануха - "Суми" - 2

Прикарпаття - Авангард. Текстова онлайн трансляція

Клікайте на картинку, щоб оновити трансляцію

90+5' Арбітр дає фінальний свисток, який свідчить про другу поспіль виїзну перемогу Авангарду в сезоні!

90' Арбітр компенсує 5 хвилин до основного часу матчу.

81' Вихованець Івано-Франківського футболу Олександр Лучик виходить на поле замість Єгора Демченко.

79' Вимушена заміна у складі нашої команди. Замість Віталія Собко, який отримав пошкодження, на поле виходить Марат Даудов.

77' Олег Баранник дебютує у складі Авангарду, вийшовши на поле замість Олександра Іващенко.

68' Перша заміна у складі Авангарду. Замість Дмитра Задерецького на поле виходить Віталій Собко.

61' Василь Цюцюра увійшов до штрафного майданчику краматорчан, підробів м'яч під ліву ногу, але пробив повз ворота.

53' Олексій Лобов отримав попередження від арбітра за перешкоду воротареві.

46' Другий тайм розпочато. У перерві у складі прикарпаття сталася одна заміна. Замість Віктора Яневича на поле вийшов Микола Квасний.

45+4' Арбітр зустрічі дає свисток на перерву!

45+3' Гоооол! 1-0 на користь Авангарду! Після порушення на Єгорі Демченко біля штравного майданчика Прикарпаття, Олексій Лобов забиває "гол у роздягальню" зі штрафного удару!

43' Владислав Ємець отримує жовту картку за небезпечну гру.

42' Демченко намагався нанести удар по воротам, але невдало, вище воріт. Завершуеться перший тайм.

31' Василь Цюцюра марнує небеспечний момент. З 16 метрів він невдало пробив по воротам Денчука зовнішньою стороною стопи.

24' Пів тайму позаду. До 24 хвилини команди надійно грали у захисті та не ризикували в атаці.

19' Жовту картку отримав Моісеєнко. Олексій тягнув суперника за футболку в центрі поля.

13' Конкольняк зі штрафного наносить удар. Вище воріт.

10' Десять хвилин гри позаду, поки що нічого суттєвого команди не створили.

2' Вже на другій хвилині Єгор Демченко наносить непоганий удар по воротам суперника.

1' Арбітр матчу Владислав Дорош дає стартовий свисток! Матч розпочато.

Склади команд:

Прикарпаття: 26. Остап Вульчин(В), 12. Віктор Данищук, 2. Петро Ковальчук(К), 27. Роман Бочкур, 5. Віктор Яневич, 11. Богдан Оринчак, 8. Володимир Боришкевич, 31. Роман Борисевич, 20. Ярослав Конкольняк, 14. Василь Цюцюра, 9. Ігор Худобяк.

Запасні: 24. Іван Піцан, 34. Василь Геник, 96. Роман Дитко, 4. Андрій Громоляк, 10. Олег Веприк, 3. Василь Француз, 99. Микола Квасний, 17. Роман Прощак, 22. Орест Януш, 33. Тарас Бойко, 7. Артур Комар.

Головний тренер - Володимир Васильович Ковалюк.

Авангард: 75. Артур Денчук(В), 18. Максим Воробєй, 3. Роман Мірошник(К), 55. Олексій Лобов, 29. Владислав Ємець, 23. Михайло Шершень, 77. Микита Полюлях, 20. Дмитро Задерецький, 7. Олексій Моісеєнко, 17. Єгор Демченко, 8. Олександр Іващенко.

Запасні: 12. Микита Савченко, 6. Олександр Лучик, 9. Марат Даудов, 10. Віталій Собко, 11. Олег Бараннік, 19. Юрій Сеницький, 21. Дмитро Скоблов.

Головний тренер – Олександр Олександрович Косевич.

Добрий вечір, шановні вболівальники краматорського Авангарду! Ми розпочинаємо пряму текстову трансляцію матчу 3-го туру Чемпіонату України серед команд Першої ліги сезону 2018/19 між Авангардом та Прикарпаттям, який пройде на стадіоні "Рух" у Івано-Франківську. Початок зустрічі о 18:30.

Кубок України
2 попередній раунд