Богдан Оринчан - "Прикарпаття" - 24.03.2019

Олександр Цибульник - "Агробізнес" - 24.03.2019

Підписка на новини

Колос - Авангард. Текстова онлайн трансляція

90+4' Матч завершено! 2-2. Бойова нічія у Ковалівці.

90' Арбітр додає до основного часу матчу 4 хвилини.

68' Колос заробив пенальті, але Віталій Гавриш б'є вище воріт з позначки!

60' 2 заміни провів Олександр Косевич, на 55 хвилині замість Єгора Демченко на поле вийшов Дмитро Гранкін, на 59 замість Олега Баранніка вийшов Дмитро Задерецький.

53' Небезпечного удару завдавав по нашим воротам Владислав Нехтій, але Артур Денчук впорався з ударом, витягнув м'яч з кута воріт.

46' Другий тайм розпочато.

45+1' Перерва. Рахунок 2-2 після 1 тайму.

45' Арбітр компенсує 1 хвилину до осногвного часу 1 тайму.

39' Гооол! Авангард демонтрує характер! Дебютний гол у складі нашої команди забиває Олег Бараннік!

37' Олександр Бондаренко отримує жовту картку, заважав він Артуру Денчуку вводити м'яч у гру.

27' Попередження заробляє Єгор Демченко за фол у центрі поля.

25' Гоооол! З пенальті забиває Єгор Демченко! 2-1! Заробив 11-метровий Владислав Ємець.

18' Другий гол забивають господарі... М'яч у сітку відправив Олександр Бондаренко...

9' Пропускаємо на 9 хвилині, м'яч у ворота Артура Денчука забиває Олег Ільїн...

4' Єгор Демченко здійснив перехват, та завдав небеспечного удару по воротам Колоса, але воротар грає надійно.

1' Головний арбітр матчу Костянтин Труханов дає стартовий свисток. Матч розпочато.

Склади команд:

Колос: 1. Антон Яшков (В) , 2. Андрій Сахневич, 13. Віталій Гавриш (К), 6. Максим Максименко, 15. Олександр Чорноморець, 14. Вадим Мілько, 99. Євген Задоя, 77. Денис Антюх, 69. Олег Ільїн, 33. Владислав Нехтій, 17. Олександр Бондаренко.

Запасні: 25. Євгеній Волинець, 21. В'ячеслав Рябов, 3. Артем Тєрєхов, 11. Юрій Соломка, 10. Євгеній Морозко, 23. Джималь Кізілатеш, 20. Константин Охрончук, 24. Олексій Зозуля, 5. Олександр Поздеєв, 8. Сергій Зуєвич, 18. Денис Костишин, 30. Арсентій Дорошенко.

Головний тренер: Руслан Володимирович Костишин.

Авангард:75. Артур Денчук (В) (К), 18. Максим Воробєй, 19. Юрій Сеницький, 55. Олексій Лобов, 29. Владислав Ємець, 23. Михайло Шершень, 77. Микита Полюлях, 11. Олег Бараннік, 7. Олексій Моісеєнко, 17. Єгор Демченко, 57. Ігор Кірієнко.

Запасні: 38. Вадим Солдатенко, 6. Олександр Лучик, 8. Олександр Іващенко 9. Марат Даудов, 5. Станіслав Нечипоренко, 20. Дмитро Задерецький, 49. Михайло Удод, 22. Дмитро Гранкін. 21. Дмитро Скоблов.

Головний тренер – Олександр Олександрович Косевич.

Добрий вечір, шановні вболівальники краматорського Авангарду! Ми розпочинаємо пряму текстову трансляцію матчу 5-го туру Чемпіонату України серед команд Першої ліги сезону 2018/19 між Авангардом та Колосом, який пройде на стадіоні "Колос" у смт. Ковалівка. Початок зустрічі о 18:00.