17 листопада, 14:00

Сергій Петько - "Волинь" - 17.11

Дмитро Скоблов - "Авангард" - 17.11

Олександр Цибульник - "Агробізнес" - 17.11

Завтра "Авангард" сыграет с "Тернополем"

Создано 09 Октябрь 2015
Ternok
Поединок 12-го тура Первой лиги Украины состоится в Краматорске на стадионе "Авангард". Начало встречи в 16:00!
Приходите поддержать любимую команду!

О сопернике:

У 2000 році з ініціативи міського голови Анатолія Кучеренка на базі Педагогічного ліцею Педуніверситету було створено команду «Тернопіль-Нива-2», яка стала фарм-клубом тернопільської «Ниви».

У сезонах 2000/01 і 2001/02 виступав у другій лізі. На початку 2002 року команда змінила назву на ФК «Тернопіль».
За підсумками сезону 2001/02 з першої ліги вилетіла «Нива» і через це ФК «Тернопіль» як фарм-клуб втратив професійний статус і був розформований.

З 2003 року команда під назвою «Буревісник» стала виступати в вищій лізі Тернопільської області, представляючи Тернопільський педагогічний університет.
16 травня 2007 року команда відділилася від «Ниви» і оформилася в окремий клуб — «Тернопіль-Буревісник». У тому ж році команда здобула перший трофей — стала чемпіоном області.
Менш багатим на титули видався для команди 2008 рік. Втративши кілька основних гравців основи (Степан Клекот, Андрій Дубчак, Ігор Козелко та Михайло Горліцький поповнили ряди друголігового «Поділля», яке в тому сезоні зайняло третю сходинку в першості), за весь рік команда спромоглась здобути лише обласний суперкубок, здолавши теребовлянський «Бровар» із рахунком 3:1. Проте перемогли теребовлянці представників обласного центру в кубку області, вибивши суперників на стадії півфіналу (Перемога 1:0 на своєму полі, та нічия 2:2 у Тернополі. При тому два м'ячі «Бровар» провів у завершальні 5 хвилин гри).
2009 рік став тріумфальним для клубу: в травні підопічні Василя Івегеша та Анатолія Назаренка здобули срібні нагороди чемпіонату України серед студентів, програвши у серії післяматчевих пенальті Івано-Франківському «Факелу». А згодом «Тернопіль» здобув титул чемпіона Європи серед студентів, обігравши у фіналі той же «Факел» — 1:0. Крім того, в цьому році команда виграла «золотий дубль», ставши чемпіоном і володарем кубка області.
Наступного року тернопільські футболісти знову стали срібними призерами чемпіонату України серед студентів (тернополяни поступились по-пенальті київському «МАУП-Єдність»), а у європейській першості здобули бронзові нагороди (команда у півфіналі поступилась по-пенальті майбутньому переможцю — стамбульському «Халіку»). На обласній арені клуб також повторив торішній успіх, здобувший «золотий дубль», а також виграв суперкубок області[4]. Того ж року команда дебютувала в Чемпіонаті України серед аматорів.
Восени 2011 року, після того як команда втретє поспіль виграла чемпіонат області, депутати Тернопільської міської ради прийняли рішення створити юридичну особу — комунальне підприємство “Футбольний клуб «Тернопіль»”, після чого клуб подав до ПФЛ України заявку на проходження процедури атестування, щоб отримати можливість взяти участь у другій лізі чемпіонату України.
У червні 2012 року заявку клубу в ПФЛ було прийнято і «Тернопіль» включили до складу учасників другої ліги у сезоні 2012/13[6]
У травні 2014 за два тури до завершення чемпіонату виборов путівку до першої ліги.

Судейская бригада на матч:

Арбитр – Роман Калита (Кировоград)

Ассистенты арбитра – Олег Кацман (Кировоград), Дмитрий Попельницкий (Кировоград)

Четвертый арбитр – Александр Омельченко (Славянск)

Наблюдатель арбитража – Алексей Гордиенко (Днепропетровск)

Пресс-служба ФК "Авангард" Краматорск