1-й тур

Леван Кошадзе - "Черкасский Днепр" (Черкассы): 2 гола

Сергей Кравченко - "Гелиос" (Харьков): 2 гола

22 июля 2017

Дмитрий Леонов - "Колос" (Ковалёвка)

Максим Покотилюк - "Полтава" (Полтава)

Андрей Шевчук - "Горняк-спорт" - (Горишни плавни)

Группа ВКонтакте

Представляємо наступного суперника: "Нафтовик-Укрнафта"

Создано 19 Ноябрь 2015

Naffyii

У першому колі "Авангард" поступився у Охтирці з рахунком 2:4. Окрім цього поєдинка, "Авангард" та "Нафтовик-Укрнафта" у Першій лізі України між собою перетиналися іще чотири рази. У двох випадках краматорчани святкували перемоги з рахунками 2:0 та 3:0. Іще у двох зустрічах було зафіксовано нульові нічиї.

На даний момент команди мають у своєму активі по 19 очок та межують у турнірній таблиці, знаходячись відповідно на 12 та 13 сходинках.

А тепер ближче познайомимося з історією охтирського "Нафтовика-Укрнафти".

«Нафтови́к-Укрна́фта» — український футбольний клуб з Охтирки Сумської області.

Команда заснована у 1980 році за ініціативи адміністрації нафтогазовидобувного управління (зараз НГВУ «Охтирканафтогаз»). До 1982 року «Нафтовик» грав на першість області. Після чого, завоювавши кубок області, почали брати участь в першості України серед команд колективів фізкультури.

1985 року «Нафтовик» став чемпіоном УРСР та, згідно з регламентом, завоював путівку в другу лігу союзної першості. Всього за 5 років виступів серед команд колективів фізкультури «Нафтовик» зіграв 63 матчі, 42 з яких виграв, 6 разів зіграв внічию і 15 зустрічей програв. Різниця забитих і пропущених м'ячів 109-64.

Чемпіонами стали:

Воротарі: Олександр Ковальов та Борис Філатов;

Захисники: Євген Осипов, Володимир Ольшанченко, Василь Єрмак (капітан команди), Віктор Мунтян, Віктор Попчук, Валерій Бойченко;

Півзахисники: Сергій Фомін, Олег Земляний, Олександр Довбій, Тарас Томич, Ігор Строганов, Віктор Яїчник;

Нападники: Анатолій Єрмак, Григорій Лазарко, Віктор Гальченко, Володимир Лінке.

Тренери: Анатолій Конопльов та Володимир Попов

Успішно виступала команда і в другій лізі першості Союзу. В рік дебюту «Нафтовик» був дев'ятнадцятим серед 28 команд, але вже наступного сезону зайняв шосте місце. По­тім, після двох років спаду, повторив своє досягнення і виступив у фіналі Кубка України, де по су­мі двох ігор поступився житомирському «Поліссю». А в сезоні 1991 року зайняв перше міс­це у своїй зоні.

Перший чемпіонат незалежної України клуб розпочав у вищій лізі, але посівши 8-е місце у Групі Б опустився до першої ліги. У першій лізі клуб стабільно займав місця у верхній частині таблиці, але у сезоні 1999—2000 зайняв 14 місця і вилетів до другої ліги. Там «Нафтовик» за декілька турів до завершення сезону упевнено зайняв перше місце у своїй групі та повернувся у першу лігу, продовжуючи займати місця у верхній частині таблиці, а у сезоні 2003—2004 навіть зайняла трете місце, відставши від другого «прохідного» місця лише на 4 очки.

Проте у сезоні 2006—2007 років клуб таки зайняв 1-е місце і знову виборов путівку до вищої ліги. Там, незважаючи на ряд перемог, в тому числі сенсаційної виїздної перемоги 1-0 над чемпіоном України «Динамо» (Київ), за результатами сезону 2007—2008 років клуб набрав на одне очко менше ніж ФК «Харків», що зайняв «рятівну» 14 позицію, і знову опустився до Першої ліги.