6-й тур
13 августа 17:00
СК "Юность"
г. Горишни Плавни

Картинки по запросу горняк спорт

"Горняк спорт"

Денис Фаворов - "Десна" (Чернигов): 3 гола

Михаил Шестаков - "Жемчужина" (Одесса): 3 гола

19-20 августа 2017

Максим Корж "Нефтяник-Укрнефть" (Ахтырка)

Андрей Деркач "Арсенал-Киев" (Киев)

"Авангард" грає у нічию з "Геліосом" і другий матч поспіль залишає свої ворота "сухими"

Создано 12 Февраль 2016

har

Краматорчани не пропускають голів від харківської команди уже близько двохсот хвилин

Товариська гра. Спортивна база "Металіст". 12 лютого. 14:00.

"Геліос" Харків - "Авангард" Краматорськ - 0:0 (0:0)

«Авангард» Краматорськ склад: Мирошник, Тищенко, Собко, Нехтій, Дегтярьов, Філіппов (2 тайм), потенційні новачки.

Головний тренер: Яків Кріпак

Поєдинок розпочався динамічно, але без купи моментів. Хоча статус матчу був товариський, і хазяї, і гості грали обережно.

У першій половині першого тайму серед небезпечних моментів з нашого боку слід відзначити удари Дегтярьова та Нехтія. Максим намагався поцілити у ворота після відскоку мяча від гравців команди-суперника, але удар дефендери «Геліоса» заблокували. У свою чергу, Владислав, вийшовши на ударну позицію, пробив повз ворота. Також слід відзначити момент, який мав приносити гол на нашу користь. Потенційний новачок отримав мяч у штрафному майданчика опонентів та пробив у дальній кут. Але за «Геліос» зіграла стійка, яка відбила сферу подалі від свої володінь.

Слобожанці ж у першому акті цього футбольного спектаклю мали напівмоменти, із якими наш потенційний голкіпер без проблем впорався.

Друга половина зустрічі запамяталася виходом один на один Дегтярьова, але на удар Макса з гострого кута зреагував кіпер номінальних господарів. "Геліос" теж наші ворота не зміг вразити звісно завдяки злагодженій грі оборони, воротаря та в цілому команди.

Нуль-нуль – такий результат цієї товариської зустрічі. Нагадаємо, до цього «Авангард» вже провів два матчі з харківянами. Але тоді були зафіксовані перемоги: одна на нашу користь, а одна - ні. От тепер підсумковий результат гри – нічия.

Після поєдинку коуч краматорчан Яків Кріпак сказав наступне: «Самовіддачею я залишився задоволений, фізичною підготовкою також. Усі витримали та витерпіли навантаження. Чого не вистачило – так це голів! Задоволений грою на воротарській позиції і в першому і у другому таймах. Від самого початку задача була не пропустити. Задоволений грою центрального захисника, який на перегляді. Швидше за все, підпишемо із ним контракт. Загалом уся команда зіграла добре!»

З приводу гравців, які знаходяться у лазареті Яків Вікторович сказав, що Покотилюк уже завтра розпочне тренування. Аксьонов, Швець та Бондаренко ще не готові брати участь у тренуваннях та іграх. Вони проходять обстеження та лікуються.

Окрім цього, наставник «Авангарду» додав, що наступні товариські зустрічі наші хлопці проведуть з клубом із Зачепілівки, де зараз грають колишні «авангардисти» Костюк та Батусов, з харківським «ЕТМ» та «Нафтовиком-Унрафтою».

Більше фото тут