Первая лига
22 тур
Краматорск

Картинки по запросу верес ровно

Авангард

Скала Стрый

ФК Тернополь

Подробная таблица

Руслан СТЕПАНЮК ("Верес") - 15 (3)

Руслан КИСИЛЬ ("Ильичевец") - 13

Ал-др ФИЛИППОВ ("Десна") - 10 (1)

Илья КОВАЛЕНКО ("О-Б.") - 10 (2)

ЭСЕОЛА ("Арсенал-Киев") - 9

Ал-др БОНДАРЕНКО, Вячеслав РЯБОВ (оба - "Колос") - по 7

АВАНГАРД:

Виталий СОБКО - 6 (3);

Николай АГАПОВ - 3;

Дмитрий УЛЬЯНОВ - 2;

Роман МИРОШНИК - 2;

Виталий ТИМОФЕЕНКО - 1

Игорь МАЛЫШ - 1;

Валерий ГРИШИН - 1;

Дмитрий ШВЕЦ - 1;

Никита ПОЛЮЛЯХ - 1

Роман СТЕФУРАК - 1.

Штрафники

Игорь МАЛЫШ ("Авагард")

Алексей КОВТУН, Богдан КУШНИРЕНКО, Александр ЛЕБЕДЕНКО (все - ФК "Полтава")

Ярослав ВИШНЯК, Василий ЛИТВИНЕНКО (оба - "Колос")

Денис БАЛАН, Олег СИНЕГУБ (оба - "Черкасский Днепр")

Василий БИЛЫЙ ("Верес")

Игорь БОЙЧУК ("Буковина")

Юрий ПАВЛИК ("Горняк-Спорт")

Страница ВКонтакте

Роман Большаков: "Футболісти з окупованих територій не заслуговують довічного відлучення від гри"

Создано 24 Март 2016

bolshbig

Спортивний директор краматорського «Авангарду» - про проблему участі гравців з окупованих територій в чемпіонаті України.

Тема участі українських футболістів у матчах збірних ЛНР і ДНР – одна з тих, котрі свого часу викликали найбільше обговорення у вітчизняних ЗМІ. Показовим є приклад екс-захисника дніпродзержинської "Сталі" Олександра Ясковича, який грав за команди, що знаходяться на окупованих територіях. Маючи пропозицію від краматорського "Авангарду", яка надійшла ще рік тому, гравець не зміг отримати паспорт футболіста для участі у змаганнях чемпіонату України.
«Вважаю несправедливим той факт, що футболіста не допускають до участі у професіональних та аматорських змаганнях, які проводяться під егідою національної федерації, - сказав спортивний директор «Авангарду» Роман Большаков в коментарі офіційному сайту ПФЛ України. – Мусимо дотримуватися букви закону, все інше - неписані правила, від яких ми не маємо права відштовхуватися, тим більше - брати за основу. На мій погляд, ситуацію з кожним футболістом, який грав у чемпіонатах невизнаних республік, варто розглядати окремо. Ми не маємо морального права засуджувати цих хлопців, адже вони побували в різних життєвих ситуаціях, і ніхто не знає, що підштовхнуло того чи іншого хлопця до цього рішення».

«Ті, хто не був під дулом автомата, чиє життя не висіло на волосині від смерті, не зрозуміють людей Донбасу, котрі пройшли весь цей кошмар. Скажу по собі. У 2014 році терористи захопили Слов'янськ та Краматорськ. Багато хто знав, що я до всього займався ще й організацією феєрверків, тому коли до мене завітали "зелені чоловічки" зі зброєю в руках і наполегливо попросили зробити салют з нагоди якогось там свята, а у мене за спиною дружина і маленька донька, що я, по-вашому, мав вступити з ними в нерівний бій? Побоюючись за життя улюблених мені людей, віддав, що було. Нічого важливішого за людське життя немає. І не нам судити тих хлопців-футболістів. Якщо, звичайно, вони не причетні до злочинів або до серйозних правопорушень», - переконаний Роман Олександрович.
«На превеликий жаль, попередні 25 років в країні нічого не робилося для того, щоб зблизити Схід і Захід, аби людям зі сходу показати, що всі інші регіони України з ними і вони – єдине ціле. Окультурення було на дуже низькому рівні, а ми тепер хочемо за один раз виправити всю цю ситуацію. Повірте мені, як людині, що живе на Донбасі і безмежно любить свою країну, на це потрібен час. Пройдуть не рік і не два, перш ніж ситуація зміниться. Але ми всі разом повинні до цього прагнути. Якщо ще розділятимемо народ на "кацапів" і "бандерівців", на жаль, нічого не зміниться. Незважаючи на місце проживання, культуру, мову і рід діяльності ми повинні пишатися тим, що ми - українці. Тільки об’єднавшись - морально, ментально, духовно - наша велика держава зможе стати єдиною і по-справжньому незалежною».

«Повторюся, випадок із кожним футболістом, якого змусили виступати під прапорами ЛНР і ДНР, варто розглядати окремо. Якщо і застосовувати до них якісь санкції, наприклад, дискваліфікацію, то точно - не довічну. Ці хлопці і так себе вже покарали, кожен із них пропустив фактично рік у великому футболі. Чи це не покарання?», - резюмував Большаков.

pfl.ua