// //

Іван Лобай - "Рух" - 24.03.2019

Богдан Оринчан - "Прикарпаття" - 24.03.2019

Олександр Цибульник - "Агробізнес" - 24.03.2019

С Днём Независимости Украины!

Создано 24 Август 2017

ФК "Авангард" от имени всей команды поздравляет наших болельщиков с 26-й годовщиной Независимости Украины!

Сейчас наш футбольный клуб продолжает свои выступления в Первой лиге Украины несмотря на все сложности и трудности, несмотря на то, что в нескольких десятках километров от Краматорска идёт война. На стадионе "Авангард" ("Прапор") продолжает играть гимн Украины и к нам не боятся приезжать футболисты и болельщики из других городов нашей страны. Сейчас мы переживаем непростое для всех нас время, но мы верим и знаем, что уже в ближайшее время всё наладится и украинский футбол снова расцветёт во всей красе, а украинские клубы будут вновь блистать на высоком уровне. Любите "Авангард", любите Украину!

z_dnem_nezalezhnosti.jpg

Шановні співвітчизники! Любі краматорці! Друзі!

Вітаю з 26-ю річницею незалежності України! Поняття незалежності - ємне і в той же час цілком певне. В його основі - енергетична і економічна складові. У моєму розумінні, незалежність - це коли країна, маючи ресурси, мудро ними розпоряджається і створює додану вартість. І місто Краматорськ - важлива ланка в процесі формування справжньої незалежності. В першу чергу, через свій потужний промисловий потенціал. Незважаючи на кризу, наше невеличке місто залишається значимим для всієї України центром машинобудування зі світовим визнанням. Розвиваючи виробничі потужності, промислові підприємства Краматорська невпинно продовжують боротися за конкурентоспроможність української продукції на світовому ринку.

І сьогодні ми, краматорчани, можемо пишатися і високою якістю сталі, що виплавляється, і обладнанням для атомних електростанцій, що працюють по всьому світу, і деталями для найбільших в світі судів, і прокатними валками, і шляховою технікою, і металургійним обладнанням, і шахтної технікою, і виробництвом вітроенергетичних установок мультімегаватного класу, і багатьом-багатьом іншим. Це і є внесок невеликого за територією і населенням Краматорська в незалежність України.

Кожен рік свято Незалежності - це початок ще однієї сторінки в житті рідної держави. Нехай нова сторінка буде більш змістовною. Бо ми маємо прагнути змін на краще! Живіть з радістю, живіть, відчуваючи рідну країну! І тоді вона обов`язково віддячить. Бо країна – це ми з вами. І вона така, якою робимо її ми самі. Кожен з нас. День за днем, крок за кроком. Зі святом, Україно!

Почётный президент ФК "Авангард" (Краматорск) Максим Викторович Ефимов.