Дискваліфікація

Підписка на новини

"Авангард" здобуває мінімальну перемогу над "Кременем"

Создано 07 Май 2018

6 травня 2018 р. Чемпіонат України серед команд Першої ліги. 32 тур. Краматорськ.

Стадіон "Прапор". 17:00.

"Авангард" (Краматорськ) - "Кремінь" (Кременчук) 1-0(0-0).

Гол: Собко 66 (пен.)

"Авангард": Денчук, Кірієнко (Нечипоренко 46), Лобов, Ульянов, В. Шарай (Ємець 82), Воробей, Демченко (С. Шарай 75), Іващенко (Даудов 90+1), Моісеєнко (Собко 54), Мірошник, Шершень

"Кремінь": А.Олійник, Ченбай, Янаков (Бєлоусов 56), Горват (Іванченко 86), Тимченко, Степанчук, Коваленко, Богданов, Курелєх (Бичков 77), Ходуля (Ентін 82), Піскун (Дугу 72)

Попередження: Ульянов 42, Шарай В. 45+2 - Богданов 11, Степанчук 44, Ченбай 64

Огляд матчу:

Під пекельно палючим травневим сонцем у Краматорську зустрічалися краматорський «Авангард» та «Кремінь» з Кременчука. Чи принциповий був цей матч? З упевненістю можна стверджувати, що так. Господарі мали шанс піднятися на дві сходинки в турнірній таблиці та забезпечити собі ТОП – 6, нехай і до наступних вихідних, а ось для гостей цей матч був життєво необхідним. Справа у тому, що в наступному турі «Кремінь» приймає «Жемчужину», яка, по останній інформації, знялася з турніру. Тобто, три очки до свого активу «Кремінь» закине, однак це зовсім не гарантуватиме їм збереження прописки в Першій лізі, адже в останньому турі кременчуківці зіграють із київським «Арсеналом», який втратив першу сходинку, а залікові бали канонірам ох як необхідні. Точнісінько як і самому «Креміню», який, можне не сумніватися їхав до Краматорська тільки за перемогою. Тобто, ми маємо один з найцікавіших розіграшів чемпіонату Першої ліги за останні роки. Щільність як в першій четвірці, так і в останній. Але тема турнірних перепитій це справа інша. Повернемося до матчу. Насправді ж ця зустріч дуже схожа на жувальну гумку. Але не ту, яка втрачає свій смак під кінець, а навпаки. Гра почалася в дуже невисокому темпі. Чи зумовлено це було спекою, чи якимось іншими факторами – невідомо, але факт є фактом.. «Кремінь», після перших небезпечних моментів біля своїх воріт у першому таймі зміг взяти м'яч під контроль і не віддавати господарям, мабуть, до 35 хвилини. З боку цей стиль дуже нагадував футзал. Мінімум вертикальних передач, максимум дрібних перекатів м'яча, якими гості намагалися здолати оборонні редути «Авангарду». Краматорчани не тільки вистояли, але й, де-факто, не дозволили зробити нічого небезпечного біля своїх воріт. І тут вже дуже легко підсумувати перший тайм: гра за центр поля з мінімальною кількістю небезпечних моментів та мінімальною кількістю вертикальних передач – все низом. Вболівальники такого футболу не люблять. Це тактична «цукерка» для естетів футболу, які можуть її розсмакувати та змиритися з невисоким темпом футболу. Тренерський штаб «Авангарду» в перерві зробив висновки. На другий тайм замість Кирієнка вийшов Нєчіпоренко. Таким чином, Олександр Косевич вивів Єгора Демченка з опорної зони ближче до атакувальної «четвірки» і тут понеслося… «Кремінь» функціонально виявився не готовим до того, що «Авангард» віддасть їм право грати першим номером і втомлені кременчуківці почали «сипатися». Саме цього, господарі і хотіли. Раз по раз створювалась небезпека поблизу воріт Олійника. Спочатку від завжди активного Шарая, а вже потім – від Собка, який замінив не дуже активного Мойсеєнко. Саме Собко і став автором єдиного забитого м'яча. (Але слід відзначити, що шансів забити у «Авангарда» було куди більше). Після швидкого контрвипаду, Собко заробив штрафний на межі карного майданчика, під час виконання якого, захисник «Кремня» завалив на газон Олександра Іващенка. Арбітр рішуче вказав на позначку. Сам же Собко і взявся виконувати одинадцятиметровий удар. 1-0. Що було далі? Ціла купа атак на ворота «Кременя», які, через все ту ж проблему реалізації, не закінчилися взяттям воріт. Гості, які змирилися із результатом, так і не змогли відповісти на забитий м'яч навіть напівмоментом. Як висновок – чергова домашня перемога «Авангарда», який не програє на домашній арені з жовтня 2017 року, шосте місце в турнірній таблиці і смиренний «Кремінь», який не зміг нав'язати боротьбу у Краматорську.