Дмитро Скоблов - гравець Авангарду! - Официальный сайт ФК "Авангард" Краматорск

Колос - Авангард 2-2

Рух - Інгулець 0-1

Гірник-Спорт - Балкани 1-0

Зірка - Кобра (матч скасовано)

Металіст 1925 - Оболонь-Бровар 0-1

Агробізнес - Дніпро-1 0-1

Волинь - Суми 3-0

Олег Синиця - "Металіст 1925" - 4

Вадим Яворський - "Суми" - 3

Дмитро Козьбан - "Волинь" - 3

Віталій Гавриш - "Колос" - 2

Олексій Лобов - "Авангард" - 2

Дмитро Сула - "Металіст 1925" - 2

Микола Златов - "Балкани" - 2

Володимир Лисенко - "Колос" - 2

Ростислав Тарануха - "Суми" - 2

Дмитро Скоблов - гравець Авангарду!

Создано 07 Июнь 2018

Першим новачком нашої команди в літнє міжсезоння став 28-річний півзахисник Дмитро Скоблов. Угоду з гравцем розраховано на 1 рік.

Дмитро Сергійович Скоблов народився 30 листопада 1989 року у Маріуполі. Вихованець маріупольського футболу.

Виступав у клубах, Іллічівець та Іллічівець-2 (Маріуполь), Фенікс (Калініне), Шахтар-3 (Донецьк), Буковина (Чернівці), Геліос (Харків), Волинь (Луцьк). Грає на позиції центрального півзахисника.

Дмитро відповів на запитання клубної прес-служби:

-Дмитро, ти вихованець Маріупольського футболу, багато пограв в Донецькій області. Радий повернутися на батьківщину?

-Так, я дуже радий повернутися знову до рідного краю!

-Як виник варіант з переходом до Авангарду? Про що спілкувалися з головним тренером, він розповів тобі про амбіції клубу?

-Мені зателефонував головний тренер Олександр Олександрович і запропонував мені співпрацю з клубом. Спілкувалися про майбутнє, про вихід до Прем'єр-ліги!

-Ти грав за Геліос проти Авангарду в Харкові і в Краматорську, розкажи про ці ігри.

-Так зіграв в тому сезоні дві гри проти Авангарду, хочу сказати одне, що це дуже хороша команда, особливо вона сподобалася, коли ми грали проти них у Краматорську!

-Ти стежив за Авангардом в другій половині сезону? Чи змінилася команда на твій погляд в порівнянні з першою половиною сезону?

-Трохи спостерігав, взагалі я прихильник покращувати свої якості і стежити як грає моя команда. Можу лише констатувати, що у другому колі команда набрала хід і по праву зайняла шосте місце!

-В тебе є знаїомі в команді? Може вже встиг з кимось поспілкуватися?

-Знайомий з Олександром Іващенко, ми перетиналися в Маріуполі, знаю Єгора Демченко. Тренерський штаб зібрав хороший колектив, поки що не з ким не спілкувався, але вже хочу познаїомитись з командою!

-Як тобі Краматорськ? Як тобі наш стадіон?

-З містом ще не знайомий, а от на стадіоні не раз грав, мені сподобалося як у місті стали підтримувати команду, на трибунах багато вболівальників, яким не байдужа команда. До речі газон непоганої якості, це дуже важливо!

-Які мети ставиш перед собою в Авангарді?

-Задачі у нас спільні, прогресувати, зміцніти в Першій лізі та вивести Авангард до Прем'єр-ліги! А особисті, думаю показувати хороший, розумний, агресивний футбол! Щоб вболівальникам було приємно приходити на стадіон і насолоджуватися нашою грою!

Як відзначив гововний тренер Авангарду Олександр Косевич, клуб планує залучати місцевих гравців, уродженців Донецької області, для підвищення інтересу вболівальників до команди і створення конкуренції нинішнім лідерам Авангарду.

Прес-служба ФК "Авангард"