// //

Олександр Цибульник - "Агробізнес" - 24.03.2019

Прикарпаття - Авангард. Звіт

Создано 04 Август 2018

В матчі 3 туру Першої ліги Авангард на виїзді зустрічався з Прикарпаттям.

Після довгої дороги, пройшовши шлях майже в 1300 кілометрів на наших футболістів чекала непроста гра з Івано-Франківським «Прикарпаттям», командою, яка в минулому турі на виїзді переграла «Інгулець», обравши тактику, схожу з тією, що використовувала наша команда в матчі з тим же «Інгульцем», як зауважив наш наставник Олександр Косевич на вчорашній після матчевій прес-конференції. "Наш тренерський штаб розумів, що швидше за все «Прикарпаття» буде діяти за тією ж тактику і в матчі з« Авангардом », і ми були до цього готові" - сказав Олександр Олександрович.

Перший тайм пройшов у рівній боротьбі, виділити якусь з команд навряд чи можна, єдине, що можна відзначити, так це те, що Авангард, як більш досвідчений суперник, як командно, так і індивідуально діяв більш впевнено і спокійно, внаслідок переваги в класі. Авангард розуміючи, як буде діяти суперник, часом віддавав м'яч «прикарпатцям», які частіше атакували і мали більше моментів в першому таймі. Варто віддати їм належне, і похвалити за бажання. Ключовим моментом першого тайму, та й усього матчу, стало порушення Романа Борисевича, який зірвав небезпечну атаку нашої команди, грубо вкотився ззаду в Єгора Демченко на підходах до штрафного майданчика Остапа Вульчин, і отримав "заслужену" жовту картку. До виконання штрафного підійшли відразу кілька гравців, а виконав його центральний захисник краматорчан Олексій Лобов. Прямим ударом під штангу, минувши стінку, м'яч залетів у сітку воріт господарів на 48 хвилині матчу, відразу ж після чого арбітр Владислав Дорош дав свисток на перерву. Можливо цей гол, такий необхідний для нашої команди, і прикрий для івано-франківців якось вплинув на психологію обох команд.

На другий тайм господарі виходили, напевно з ще більшою "спортивною злістю", ніж на перший, в той час як Авангард дотримувався своєї тактики, і план на гру спрацював, незважающи на те, що моментів у «Прикарпаття» було більше: Непогано з розвороту бив Цюцюра, Артур Денчук впорався з потужним ударом Борисевича, той же Цюцюра стріляв мимо рамки із зони правого інсайда, а Худоб'як не замкнув у воротарському майданчику фланговий простріл.

"Авангард" весь цей час просто збивав темп, що йому вдавалося також непогано. В атаку краматорчани ходили нечасто, втім, рахунок їм дозволяв зосередитися на обороні.

У підсумку 0-1, і команда в хорошому настрої повертається додому з 3 очками!

Варто відзначити появу на полі нашого новачка Олега Баранніка, який не показавши чогось особливого (поле він провів зовсім небагато часу), запам'ятався нам своєю впевненою, практично безпомилковою грою, будемо сподіватися, що він в наступних матчах, він стане справжньою знахідкою для нашої команди, всеж-таки у нападника колосальний досвід виступів в Прем'єр-лізі й навіть лізі Європи.

Не забуваємо ми і про впевнену гру нашої оборони, на чолі з Артуром Денчуком, який кілька разів виручив нашу команду, Роман Мірошник самовіддано блокував удари суперника, а Максим Воробей і Владислав Ємець не тільки не давали прорватися господарям по флангу, але і самі традиційно підключалися в атаки.

Гравцем матчу за версією Sportarena став Єгор Демченко:

«Вихованець запорізького Металурга був дуже активний в півзахисті краматорської команди. Атакував широко, діючи номінально під нападником, мав простір для своїх сольних рейдів. Зрештою, заробив той самий переможний стандарт.»

Залишається тільки привітати команду і всіх Краматорських уболівальників з другою поспіль виїзною перемогою!

Прес-служба ФК "Авангард"