// //

Іван Лобай - "Рух" - 24.03.2019

Богдан Оринчан - "Прикарпаття" - 24.03.2019

Олександр Цибульник - "Агробізнес" - 24.03.2019

Колос та Авангард переможця не виявили

Создано 19 Август 2018

У матчі 5 туру Першої ліги Колос і Авангард сильнішого не виявили - нічия 2-2.

Перший тайм став вирішальним, так як саме він визначив результат матчу, незважаючи на те, що в другому все могло скластися по-іншому.
Варто віддати належне господарям, які дуже потужно почали гру, і вже станом на 18 хвилину вели з рахунком 2-0, на 9 хвилині після прострілу Нехтія, і плутанини наших захисників у власному штрафному майданчику, м'яч опинився у Ільїна, який відправив м'яч у ворота Артура Денчука з лічених метрів, на 18 хвилині знову гол прийшов з лівого флангу, Бондаренко замкнув простріл Антюха. Напевно багатьом в цей момент здавалося, що Авангард збентежений, і Колос заб'є ще, але краматорська команда не поспішала здаватися, а зовсім навпаки, на 25 хвилині наші футболісти змогли повернутися в гру, Владислав Ємець заробив пенальті після прориву в штрафний майданчик суперника, а Єгор Демченко був точний з 11-метрового, сильним ударом по центру від поперечини м'яч залетів у сітку воріт Яшкова. На цьому Авангард зупинятися не збирався, продовжував створювати момент за моментом, а на 39 хвилині після передачі Ігоря Кирієнко свій дебютний гол у складі нашої команди забив Олег Баранник, який відправив м'яч обвідним ударом в лівий кут воріт Колоса.

У другому таймі, варто визнати, більше шансів мав Колос, який з самого початку почав штурмувати наші ворота, але фортуна була на нашій стороні. Після удару Нехтія нас врятувала перекладина, ще 2 рази господарі відправляли м'яч в сітку наших воріт після порушень правил, і суддя не зафіксував взяття воріт, але головним шансом став пенальті, який не реалізував капітан Колоса Віталій Гавриш, Артур Денчук хоч і вгадав напрямок м'яча, але йому вступати в гру не довелося, Гавриш відправив м'яч вище воріт. У другому таймі напевно варто виділити оборону нашої команди, на чолі з Артуром Денчуком, який був надійний як в рамці, так і на виходах.

У підсумку 2-2, Авангард набирає непросте очко в Ковалівці.

Свій наступний матч Авангард проведе 22 серпня в рамках 2 попереднього етапу Кубка України. Суперник - ФК «Калуш», клуб з Івано-Франківської області, який виступає у Другій лізі. Грати будемо на виїзді, так як суперник нижчиз за нас в класі.

Відеоогляд матчу:

Прес-служба ФК "Авангард"