Попередній матч

Перша ліга України, 13 тур
13 жовтня, 15:00
Стадіон "Зірка"
Кропивницький

1

-

5

FC_Avangard_Kramatorsk.png

 "Зірка"

(Кропивницький)

     

"Авангард"

(Краматорськ)

Гол:

Авер'янов, 79 

   

 

Голи:

Матяж, 19

Кірієнко, 57, 69, 85

Моісеєнко, 58

 

Попередній тур

13-й Тур 

П'ятниця, 12 жовтня

Суми-Колос 0-6

Субота, 13 жовтня

Агробізнес - Рух 1-1

Дніпро-1 - Прикарпаття 2-1

Зірка - Авангард 1-5

Волинь - Миколаїв 1-0

Металіст 1925 - Гірник-Спорт 2-1

Неділя, 14 жовтня

Оболонь-Бровар - Інгулець 1-1

Турнірна таблиця

Бомбардири

Денис Кожанов - "Волинь" - 9

Станіслав Куліш - "Дніпро-1" - 8

Олександр Бондаренко - "Колос" - 7

Олександр Акименко - "Інгулець" - 7

Ігор Кірієнко - "Авангард" - 6

Олексій Чичиков - "Дніпро-1" - 6

Єгор Демченко - "Авангард" - 6

Роман Дитко - "Прикарпаття" - 5

Олег Синиця - "Металіст 1925" - 5

Ігор Когут - "Дніпро-1" - 5

 

Дискваліфікація

Артем Штанько - "Суми" - 19.10

Олександр Жданов - "Металіст 1925" - 20.10

Володимир Ткач - "Оболонь-Бровар" -21.10

Василь Француз - "Прикарпаття" - 21.10

Микола Квасний - "Прикарпаття" - 21.10

 

 

 

Підписка на новини

Рух - Авангард. Пряма трансляція

Создано 15 Сентябрь 2018

Комментарии  

0 # Rt 15.09.2018 19:18
Дрова!Очередная сдача!
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать
+2 # Арнольд 15.09.2018 19:22
Какой же ты смешной
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать
-1 # Арнольд 15.09.2018 19:39
Знаете, почему не получается у команды ничего? Потому что болельщики - истинные идиоты. Буквально 4 тура назад команда была в четверке лидеров. И знаете, как реагировали на это фанаты и болельщики? Никак! Никто не отмечал хорошей игры и результатов. Но тут пошел спад... И проснулись болельщики краматорские, которые ничего, кроме как х*есосить команду и трындеть про выдуманные сливы не могут. А потому что вы хейтеры по своей натуре. Вы - никудышные болельщики и просто не заслуживает никаких положительных результатов.
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать
+1 # Арнольд 15.09.2018 19:43
Для кого играют парни на поле? Для "мертвых" трибун во время домашних матчей? Для комментариев в стиле: "СЛИВ КОНТОРА СНОВА" "СКОЛЬКО СТОИТ ВАША ПОБЕДА"? Это не так работает. Команда - это мозг КЛУБА. Болельщики - ее сердце. И в случае с "Авангардом" сердца нет. Есть только: "приду на стадион - посижу и уйду за 20 минут до конца". Команда - это отражение болельщиков и если вы недовольны ее игрой, то задумайтесь, может вы ху*вые болельщики и парням не за кого биться на футбольном поле?
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать
+4 # Егор 15.09.2018 23:56
Арнольд, якщо ти раніше слідкував за коментами на оф. сайті "Авангарду", то я після кожного матчу писав про гру команди...Але знаходились "вболівальники" , які мене намагалися спаплюжити, "втоптати в багнюку", тіпа вони супер експерти, а я, так мимо проходив...Мені це набридло, тому зараз, в основному, пишу тільки у фейсбуці...Що стосується "мертвих" трибун, повністю з тобою згоден...Особис то я ніколи не мовчу, завжди гоню "Авангард ВПЕРЕД!!!" Був випадок на матчі із ФК"Суми", коли я прийшов на матч не зовсім здоровий, з температурою та больним горлом, доручив свому хреснику виконувати мої функції...Так що ти гадаєш? "Супер" вболівальник, який крім фрази "піндюк засушений" нічого не викрикує, на вигуки "Авангард! Нужен ГОЛ! постійно казав "Мальчик, хватит,что ж ты так кричишь?" А він продовжував вболівати, і все це вилилось в 6:0 на користь "Авангарду"...Я вже мовчу з приводу відношення деяких (не знаю, як їх назвати) до символів нашої держави - України. Так зазначу, ось такі "піндюки засушені" навіть не встають під Гімн України...Мабут ь, буду застосовувати до них якісь міри...З приводу сьогоднішнього матчу з "Рухом", я дуже засмучений...Пі сля 3:1 зіграти 3:3, це для мене - трагедія...Мій висновок простий - ми так і не знайшли заміну Єрмакову...Ромк а через матч - дискваліфікован ий...При всій повазі до Шершня, він не тягне центрального захисника...
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать
+6 # Со стажем 15.09.2018 20:34
Арнольду. А может надо задуматься команде, для кого они играют? Будет команда биться за каждое очко, за результат, за престиж, вот тогда и будут болельщики на стадионе. Какая посещаемость в УПЛ или там тоже все болельщики идиоты? По сегодняшней игре. Это надо еще постараться выигрывая у"мертвого"Руха ,свести матч в ничью!Да какая разница 5-ое,10-е место,главное нет цели, поэтому такие и результаты.
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать
0 # 312120 16.09.2018 15:15
вспомните игру с Днепром1. Как только днепряне включали скорости и прессинг наши не знали что делать и куда бежать. Поэтому место в 10 наше и выше нам делать нечего.
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать
+1 # 5254 16.09.2018 16:43
Питання до керівництва клубу: чому не подаєте протест до ПФЛ з приводу перебування президента Руха в технічній зоні (на лаві запасних) під час матчу, адже йому взагалі заборонено відвідувати матчі команди...
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать