// //

Олександр Цибульник - "Агробізнес" - 24.03.2019

Олександр Косевич: “Авангард” суттєво додав у колективних діях

Создано 17 Январь 2019

В Ексклюзивному інтервью прес-служби ПФЛ Головний тренер краматорського “Авангарда” Олександр Косевич, який відвідав гру Меморіала Макарова за участю національної збірної студентів, в якій виступає двоє наших гравців розповів про початок зборів нашої команди, потенціал для підвищення в класі і перебудову центральної лінії півзахисту.

- Олександре Олександровичу, дещо дивно побачити вас у Лютежі на грі студенстької збірної. Ви проїздом?
- Ні. спеціально приїхав на кілька перших матчів збірної підтримати наших хлопців. Солдатенка, Лобова та Демченка викликали до студентської збірної України, без вагань відпустили гравців, адже вони захищатимуть кольори нашої збірної. Це дуже почесно і водночас надзвичайно відповідально. Головне, щоб обійшлося без травм, а гравці проявили всі свої найкращі якості.

- Вадим Солдатенко сьогодні вийшов на поле з капітанською пов'язкою. Така подія викликає у вас гордість?
- Це рішення Анатолія Івановича Бузника як головного тренера команди. Капітанську пов'язку просто так не дають, її треба заслужити. Потрібно проявляти себе не тільки в матчах, а й на тренуваннях. Капітан повинен вести партнерів за собою. Всередині колективу гравці самі вирішать, хто з них заслуговує на капітанську пов'язку. Хочу побажати удачі нашій збірній. Вважаю, що всі клуби повинні з радістю відпускати своїх гравців в збірну України.

- “Авангард” виходить з відпустки одним з останніх. З чим це пов'язано?
- У кожного тренера свій підхід до зборів. 24 січня команда збирається на базі. Весь тренувальний процес вже давно розписаний, у нас все йде за планом. Вважаю, що футболістам треба дати можливість морально та фізично відпочити. Дуже важливо не перевантажити хлопців, адже це може негативно вплинути на наші результати навесні. Впевнений, що нам вдасться якісно підготуватися до продовження чемпіонату України.

- У "Авангарда" здорові амбіції щодо виходу в УПЛ?
- Зараз в “Авангарді” здорова конкуренція за місце в стартовому складі. Вважаю, що кожен футболіст повинен повністю викладатися на полі, не дивлячись на те, скільки хвилин він зіграв. Важливо, що в нас є гравці, які можуть достойно замінити лідерів. Хлопці з розумінням ставляться до тренерських рішень. В “Авангарді” хороший мікроклімат всередині колективу.
Вважаю, що в нас є ще рік для того, щоб зробити суттєвий крок уперед у своєму розвитку.
Якщо розвиватиметься інфраструктура, “Авангард” ставитиме перед собою завдання виходу в Прем'єр-Лігу. Вважаю, що в регіоні має бути така самобутня команда.
У першому колі у нас утворився чудовий трикутник: Кирієнко, Матяж, Демченко. Плюс Моісеєнко, який грає на вістрі атаки. Хлопці дуже добре відчувають один одного. Важливо, що в команді присутнє поєднання досвіду та молодості. Кирієнко та Демченко забили по вісім мячів і віддали однакову кількість результативних передач. Взагалі, “Авангард” суттєво додав у колективних діях. Не важливо хто забиває, головне опинитися у потрібному місці в потрібний час.

Матеріал з сайту ПФЛ