10 листопада, 13:00

Сергій Петько - "Волинь" - 17.11

Дмитро Скоблов - "Авангард" - 17.11

Олександр Цибульник - "Агробізнес" - 17.11

Краматорский «Авангард» вкладывает деньги в развитие новой инфраструктуры

Создано 05 Январь 2012

Спортивний директор краматорського «Авангарду» Владислав Долгополов підсумував виступ у першій частині сезону.

— Нам приємно, що футбольна громадськість бачить у нашому клубі серйозний футбольний потенціал і добротну інфраструктуру, — розпочав розмову Владислав Олександрович. — Та все ж ми не будемо форсувати події і афішувати на всю Україну, що ми вже готовий для першої ліги клуб. Попереду весна, і друге коло розставить усі крапки над «і».

— Осінню частину «Авангард» провів гідно?

— Вважаю, що так. Ми задоволені становищем нашої команди у турнірній таблиці, проте, щоправда, змістом гри — ні. Вважаю, що багато очок втрачено через недооцінку суперника («Шахтар-3», «Севастополь-2»). Тому набуваємо досвіду в процесі.

— Матчі, зокрема, з колективами лідируючої п’ятірки чи можна назвати протистоянням з конкурентами за призові місця?

— Відзначу, що лідерів другої ліги групи «Б» ми обіграли (ФК «Полтава», «Гірник», «Кремінь»), але головні протистояння ще попереду.

— З матчу за участю «Авангарду» спалахнув так званий суддівський скандал. Як, на ваш погляд чи на погляд ФК «Авангард», пройшов цей змагальний період у плані арбітражу? Ваші колеги з дніпродзержинської «Сталі» постійно говорять про некваліфікований, упереджений арбітраж. Чи насправді все так проблематично?

— Хочеться подякувати нашим арбітрам, які знаходять у собі сили витримувати наші нестримні емоції та не дуже приємні висловлювання на їхню адресу. «Авангард» теж є заручником певних суддівських помилок, але ми не бачимо в цьому упередженості. Ми всі живі люди, і треба про це пам’ятати.

— Східна група «Б» уникла таких страхіть, які відбуваються у групі «А», де від безгрошів’я потерпають відразу кілька клубів, а разом з тим страждають цілі футбольні регіони. Та все ж, на якому рівні, на Ваш погляд, проведено змагання в осінній частині поточного сезону?

— Рівень другої ліги виріс. З’явилося більше амбітних команд, видно професіональний підхід до інфраструктури клубів. Ліцензування і атестація футбольних клубів дали позитивний ефект для їхнього зростання і професіоналізму.

— Що саме потрібно в комплексі вашій команді — селекція, підготовка тощо, щоб навесні виступити не гірше, ніж восени?

— Позиційна селекція — у кожну ланку. У нас заплановано хороший підготовчий період, а саме чотири навчально-тренувальних збори: перший у Маріуполі, другий та четвертий у Туреччині, а третій у Криму. Сподіваюся, що навесні ви побачите мобільніший та стабільніший «Авангард».

— Яка стратегія розвитку клубу на наступні півроку?

— У планах є придбання штучного газону на футбольній базі ФК «Авангард». Також необхідно завершити встановлення пластикових сидінь на основному стадіоні, розширити жилий комплекс бази, побудувати сауну з басейном, фітнес-центром та роздягальнями.

Олексій КОМАРОВСЬКИЙ, газета «Український футбол».